Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 27.7m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 25.9m |
| Rază orizontală | 6.50m |
| Lungime | 12.2m |
| Lăţime | 2.5m |
| Înălțime | 2.8m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Garda la sol | 0.33m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |










