Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 12.52m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 10.52m |
| Ore de funcționare | 4449 |
| An fabricație | 2005 |
| Verificare ISCIR valabilă | DA |
| Stare tehnică | GATA DE LUCRU |
| Rază orizontală | 6.78m |
| Lungime | 5.64m |
| Lăţime | 1.73m |
| Înălțime | 2.0m |
| Dimensiuni platformă | 1.42×0.76m |
| Garda la sol | 0.15m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |














