Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 12.5m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 10.5m |
| Rază orizontală | 6.8m |
| Lungime | 5.6m |
| Lăţime | 1.7m |
| Înălțime | 2.0m |
| Dimensiuni platformă | 1.4×0.76m |
| Garda la sol | 0.15m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |










