Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 15.97m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.97m |
| Rază orizontală | 7.49m |
| Lungime | 5.4m |
| Lăţime | 2.29m |
| Înălțime | 2.12m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Garda la sol | 0.27m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |









