Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 15.9m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.9m |
| Rază orizontală | 7.7m |
| Lungime | 6.83m |
| Lăţime | 1.79m |
| Înălțime | 2.0m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Garda la sol | 0.19m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Acumulator | 6V/390Ah |






