Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 20m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 18.16m |
| Rază orizontală | 11.15m |
| Lungime | 8.15m |
| Lăţime | 2.49m |
| Înălțime | 2.54m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Garda la sol | 0.31m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |






