Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 11m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 9.1m |
| Rază orizontală | 6.50m |
| Lungime | 5.1m |
| Lăţime | 1.2m |
| Înălțime | 2.0m |
| Dimensiuni platformă | 1.17×0.76m |
| Garda la sol | 0.089m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Acumulator | 6V/390Ah |









