Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 14.20m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 12.3m |
| Rază orizontală | 6.9m |
| Lungime | 6.5m |
| Lăţime | 1.5m |
| Înălțime | 1.9m |
| Dimensiuni platformă | 1.17×0.76m |
| Garda la sol | 0.17m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Acumulator | 6V/390Ah |






