Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 15.11m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.11m |
| Ore de funcționare | 5433 |
| An fabricație | 2005 |
| Verificare ISCIR valabilă | DA |
| Stare tehnică | GATA DE LUCRU |
| Lungime | 3.89m |
| Lăţime | 2.39m |
| Înălțime | 2.19m |
| Dimensiuni platformă | 3.81×2.18m |
| Garda la sol | .30m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |












