Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 13.1m |
|---|---|
| Dimensiuni platformă | 3.81×2.18m |
| Înălțime | 3m |
| Lăţime | 2.3m |
| Lungime | 11.13m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |
| Garda la sol | 0.34m |
| Model | tip foarfecă |
| Motor | diesel |
Nacela foarfecă JLG 4394 RT din Seria Rough Terrain (Teren Accidentat) este proiectată pentru a face față celor mai dificile șantiere. Cu o înălțime maximă de lucru impresionantă de peste 13 metri și o capacitate a platformei de 680 kg, acest utilaj oferă o productivitate de neegalat pentru lucrările de anvergură în exterior.
| Înălțime maximă de lucru | 13.1m |
|---|---|
| Dimensiuni platformă | 3.81×2.18m |
| Înălțime | 3m |
| Lăţime | 2.3m |
| Lungime | 11.13m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |
| Garda la sol | 0.34m |
| Model | tip foarfecă |
| Motor | diesel |