Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 13.7m |
|---|---|
| Rază orizontală | 7.6m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Înălțime | 2.27m |
| Lăţime | 2.35m |
| Lungime | 6.57m |
| Capacitate de ridicare | 250kg |
| Garda la sol | 0.417m |
| Model | articulate |
| Motor | diesel |









