Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 15.8m |
|---|---|
| Rază orizontală | 9.48m |
| Dimensiuni platformă | 1.8×0/76m |
| Înălțime | 2.29m |
| Lăţime | 2.34m |
| Lungime | 7.68m |
| Capacitate de ridicare | 230kg |
| Garda la sol | 0.29m |
| Model | articulate |
| Motor | diesel |






