Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 20.47m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 18.47m |
| Rază orizontală | 12.1m |
| Dimensiuni platformă | 2.44×0.91m |
| Înălțime | 2.54m |
| Lăţime | 2.48m |
| Lungime | 8.83m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Garda la sol | .30m |
| Model | articulate |
| Motor | diesel |






