Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 24.38m |
|---|---|
| Rază orizontală | 15.8m |
| Dimensiuni platformă | 2.44×0.91m |
| Înălțime | 3m |
| Lăţime | 2.48m |
| Lungime | 11.13m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Garda la sol | .28m |
| Model | articulate |
| Motor | diesel |






