Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 16m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 14m |
| Rază orizontală | 8.4m |
| Înălțime rază orizontală | 7.8m |
| Lungime | 6.3m |
| Înălțime | 2.0m |
| Lăţime | 1.73m |
| Dimensiuni platformă | 1.43 x 0.86m |
| Garda la sol | 0.19m |
| Greutate | 7200kg |
| Capacitate de ridicare | 230kg |
| Acumulator | 8x6V, 420Ah |






