Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 7.8m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 5.8m |
| Lungime | 1.83m |
| Lăţime | 0.81m |
| Înălțime | 2.1m |
| Dimensiuni platformă | 1.64×0.75m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Model | tip foarfecă |
Modelul Genie GS-1932 este cea mai populară nacelă foarfecă electrică din lume, fiind recunoscută pentru designul său compact, operarea silențioasă și ușurința în utilizare. Cu o înălțime maximă de lucru de aproape 8 metri, este soluția esențială pentru majoritatea lucrărilor de interior la înălțime, precum instalările, mentenanța și inventarierea.
| Înălțime maximă de lucru | 7.8m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 5.8m |
| Lungime | 1.83m |
| Lăţime | 0.81m |
| Înălțime | 2.1m |
| Dimensiuni platformă | 1.64×0.75m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Model | tip foarfecă |