Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 11.20m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 9.20m |
| Rază orizontală | 3.0m |
| Înălțime rază orizontală | 7.89m |
| Lungime | 2.53m |
| Înălțime | 1.99m |
| Dimensiuni platformă | 0.87 x 0.62m |
| Garda la sol | 0.19m |
| Greutate | 2950kg |
| Capacitate de ridicare | 200kg |
| Acumulator | 24V/200Ah |






