Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 9.9m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 7.9m |
| Rază orizontală | 3.15m |
| Lungime | 2.87m |
| Lăţime | 0.99m |
| Înălțime | 1.99m |
| Dimensiuni platformă | 0.9×0.75m |
| Garda la sol | 0.1m |
| Capacitate de ridicare | 200kg |
| Greutate | 2650kg |
| Acumulator | 24V/250Ah |












