Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 6.80m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 4.80m |
| Lungime | 2.44m |
| Lăţime | 0.81m |
| Înălțime | 1.8m |
| Dimensiuni platformă | 2.27×0.84m |
| Capacitate de ridicare | 363kg |
| Acumulator | 4x6V/225Ah |
| Model | tip foarfecă |






