Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 7.8m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 5.8m |
| Lungime | 2.44m |
| Lăţime | 0.81m |
| Înălțime | 2.32m |
| Dimensiuni platformă | 2.27×0.84m |
| Capacitate de ridicare | 227kg |
| Acumulator | 4x6V/225Ah |
| Model | tip foarfecă |






