Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 8.0m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 6.0m |
| Lungime | 2.44m |
| Lăţime | 1.18m |
| Înălțime | 2.32m |
| Dimensiuni platformă | 2.28 x 1.15m |
| Capacitate de ridicare | 454kg |
| Acumulator | 4x6V/225Ah |
| Model | tip foarfecă |








