Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 12m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 10m |
| Lungime | 3.12m |
| Lăţime | 1.75m |
| Înălțime | 2.59m |
| Dimensiuni platformă | 2.80×1.60m |
| Capacitate de ridicare | 454kg |
| Model | tip foarfecă |
Modelul Genie GS-3369 RT combină beneficiile unei nacele foarfecă de dimensiuni medii cu rezistența necesară pentru terenuri dificile. Cu o înălțime maximă de lucru de aproape 12 metri, acest utilaj este ideal pentru lucrările de înălțime medie care necesită o capacitate mare de ridicare, de până la 454 kg.
| Înălțime maximă de lucru | 12m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 10m |
| Lungime | 3.12m |
| Lăţime | 1.75m |
| Înălțime | 2.59m |
| Dimensiuni platformă | 2.80×1.60m |
| Capacitate de ridicare | 454kg |
| Model | tip foarfecă |