Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 9m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 7m |
| Lungime | 2,48m |
| Lăţime | 1.18m |
| Înălțime | 2.54m |
| Dimensiuni platformă | 2.28 x 1.15m |
| Capacitate de ridicare | 350kg |
| Acumulator | 4x12V |
| Model | tip foarfecă |






