Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 14.9m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.1m |
| Lungime | 3.94m |
| Lăţime | 2.34m |
| Înălțime | 2.93m |
| Dimensiuni platformă | 4×1.8m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |
| Model | tip foarfecă |
Modelul Genie GS-4390 RT (Rough Terrain) este o nacelă foarfecă robustă, proiectată pentru a oferi o productivitate excepțională pe șantierele exterioare, indiferent de condițiile de teren. Cu o înălțime maximă de lucru de aproape 15 metri, acest utilaj oferă o platformă de lucru vastă, cu o capacitate impresionantă de 680 kg.
| Înălțime maximă de lucru | 14.9m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.1m |
| Lungime | 3.94m |
| Lăţime | 2.34m |
| Înălțime | 2.93m |
| Dimensiuni platformă | 4×1.8m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |
| Model | tip foarfecă |