Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 17.95m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 15.95m |
| Lungime | 4.88m |
| Lăţime | 2.29m |
| Înălțime | 3.15m |
| Dimensiuni platformă | 3.98 x 1.83m |
| Extensie platformă | 1.52m |
| Garda la sol | 0.36m |
| Capacitate de ridicare | 680kg |
| Greutate | 8000kg |






