Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 7.8m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 5.8m |
| Lungime | 1.9m |
| Lăţime | 0.81m |
| Înălțime | 2.12m |
| Dimensiuni platformă | 1.65 x 0.76 x 1.10m |
| Extensie platformă | 0.9m |
| Garda la sol | 0.06m |
| Greutate | 1500kg |
| Capacitate de ridicare | 230kg |
| Acumulator | 24V/200Ah |






