Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 15.8m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 13.8m |
| Lungime | 2.87m |
| Lăţime | 1.40m |
| Înălțime | 2.87m |
| Dimensiuni platformă | 2.64 x 1.13 x 1.10m |
| Extensie platformă | 0.9m |
| Garda la sol | 0.1m |
| Greutate | 3540kg |
| Capacitate de ridicare | 230kg |
| Acumulator | 24V/270Ah |






