Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 13.80m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 11.80m |
| Lungime | 2.66m |
| Lăţime | 1.39m |
| Înălțime | 2.63m |
| Dimensiuni platformă | 2.28 x 1.15m |
| Extensie platformă | 0.9m |
| Garda la sol | 0.15m |
| Greutate | 3380kg |
| Capacitate de ridicare | 318kg |
| Acumulator | 8x6V/225Ah |






