Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 5.4m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 3.4m |
| Lungime | 1.44m |
| Lăţime | 0.76m |
| Înălțime | 1,76 |
| Dimensiuni platformă | 1.28×0.63m |
| Garda la sol | 0.050m |
| Capacitate de ridicare | 250kg |
| Acumulator | 12V/100Ah |
| Greutate | 400kg |






