Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 6.80m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 4.80m |
| Lungime | 1.36m |
| Lăţime | 0.76m |
| Dimensiuni platformă | 1.3 × 0.7m |
| Extensie platformă | 0.55m |
| Greutate | 1060kg |
| Capacitate de ridicare | 160kg |
| Acumulator | 24V/100Ah |






