Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 8.0m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 6.0m |
| Lungime | 1.36m |
| Lăţime | 0.81m |
| Dimensiuni platformă | 1.3 × 0.7m |
| Greutate | 1060kg |
| Capacitate de ridicare | 160kg |
| Acumulator | 24V/100Ah |
Platfon PM08 este un lift vertical autopropulsat, cu catarg compact, proiectat în primul rând pentru sarcini de acces la nivel jos, precis, pentru interior. Dimensiunea sa mică, greutatea redusă și raza de viraj strânsă îl fac excepțional de uttilizat pentru navigarea în spații restrânse, prin uși standard și pe pardoseli sensibile.
| Înălțime maximă de lucru | 8.0m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 6.0m |
| Lungime | 1.36m |
| Lăţime | 0.81m |
| Dimensiuni platformă | 1.3 × 0.7m |
| Greutate | 1060kg |
| Capacitate de ridicare | 160kg |
| Acumulator | 24V/100Ah |