Additional information
| Înălțime maximă de lucru | 14.20m |
|---|---|
| Înălțimea maximă a platformei | 12.20m |
| Lungime | 3.80m |
| Lăţime | 3.75m |
| Înălțime | 2.72m |
| Dimensiuni platformă | 2.80×1.60m |
| Extensie platformă | 1.50m |
| Garda la sol | 0.22m |
| Capacitate de ridicare | 365kg |
| Greutate | 5580kg |
| Acumulator | 48V/480Ah |
| Retail | noi |






